03 Kasım 2016 Perşembe 11:08
Kertenkele Yeniden Doğuş Didem Buse Arslan Akdeniz kimdir

Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kertenkele’nin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Didem karakterini canlandıracak olan Buse Arslan Akdeniz ile ilgili hazırladığımız haber sizlerle..

Başrollerinde Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal gibi isimlerin oynadığı ve yayınlanan her bölümü merakla takip edilen Kertenkele dizisi ile ilgili yaşanan son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Didem karakterini canlandıracak olan Buse Arslan Akdeniz ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Buse Arslan Akdeniz kimdir?

29 Aralık 1992 tarihinde dünyaya gelen Buse Arslan Akdeniz tiyatro ve dizi oyuncusudur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tam burslu olarak eğitim  öğretim hayatına devam eden Akdeniz ilk olarak Akasya Durağı dizisinde rol almıştır.

Ardından Yalan Dünya, Avrupa Avrupa, Bizim Okul gibi dizilerde de rol alan Akdeniz son olarak Kocamın Ailesi dizisinde rol almıştır.

Yeni bölümleriyle cumartesi akşamları yayınlanan Kertenkele dizisinde rol alacak olan Buse Arslan Akdeniz dizi için, “Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla herkes tarafından sevilen, bir projenin içinde olduğum için çok mutluyum. Dizide canlandırdığım karakterle çok ortak özelliğim var. Karakterde ilk dikkatimi çeken, ikimizde de en belirgin özellik olarak, hissettiğimiz gibi yaşıyor olmamız oldu. Bende canlandıracağım karakter gibi, hayatımda hissettiğim şeyi yaparım. Ayrıca karakterin dobra yanı bana çok benziyor. Fakat ben bugüne kadar hiç böyle bir kadını oynamadım. Maskülen bir kızdan dişi bir karaktere geçtim. Canlandırdığım karakter ayakları yere basan, güzel ve dişi bir kadın” ifadelerini kullanmıştır.

Son Güncelleme: 03.11.2016 11:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş