05 Kasım 2016 Cumartesi 10:25
Kertenkele Yeniden Doğuş 79.bölüm fragmanı çıktı mı 12 Kasım Cumartesi son bölüm özeti

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Kertenkele yeni bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

Başrollerinde Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal gibi isimlerin yer aldığı bu sezon itibariyle Yeniden Doğul parolasıyla karşımıza çıkan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Sevilen dizi bu hafta yeni bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı.

12 Kasım akşamı yayınlanacak dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

78.bölüm özeti:

Murat, Zeynep’in hayatını kurtarmak için ölüm ile yüz yüze gelir. Zeynep ise Murat’a karşı kendini hala borçlu hissetmeye devam ve Murat’ın iyileşme sürecinde de Murat’a yoğun ilgi gösterir. Yılmaz ise Zeynep’i Murat’tan kıskandığı için onları bir an bile yalnız bırakmaz.

Ateş ise Akıncı’nın yüzünü görse de yoğun bakımdadır. Yılmaz’ın en büyük amaçlarından bir tanesi ise Ateş’i konuşturup Akıncı’nın gerçek kimliğinin kim olduğunu öğrenmektir.

Ayla ile Asiye bir olur ve Gizem’i Hicabi’den ayırmak için harekete geçerler. Gizem ve Hicabi’yi artık bundan sonra zorlu bir süreç beklemektedir. Şevket ise Murat’ın kertenkele olduğundan şüphelenmektedir.

Ateş ise yoğun bakımdan çıkar. Yılmaz ve Murat ise Akıncı’nın kim olduğunu öğrenmek için hastaneye gider. Akıncı’nın kim olduğu ortaya çıkmak üzeredir!

Kertenkele (Ahmet Kayakesen ) kimdir?

Dizinin bu sezon oyuncuları arasında yer alan Ahmet Kayakesen’in canlandırdığı Kertenkele mahalleye yeni taşınan Murat Komiser’dir. Gündüzleri polis kimliği ile geceleri ise Ejder’in peşine düşer.

Yorumlar

Google+'da Paylaş