28 Ekim 2016 Cuma 23:51
Kertenkele Yeniden Doğuş 78.bölüm fragmanı çıktı mı 5 Kasım Cumartesi
ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi yeni bölümü ile 29 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve ATV’nin reytinglerde üst sıralardaki dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde heyecan devam ediyor. Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi son olarak 29 Ekim Cumartesi akşamı 77.bölümü ile yayınlandı.
Yine önemli gelişmelere tanıklık ettiğimiz dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Dizinin bu haftaki bölümünde Zeynep Ejder’i vurur ve ağır yarar. Bu gelişmenin ardından Ateş sevgilisi Ejder’in intikamını almak için yemin eder. Yılmaz ve Murat Zeynep’in yakın koruması olur. Hicabi ise Gizem’in evinde kalmaya başlamıştır.
Ayla ise Hicabi’nin evden gitmesi için elinden geleni yapmaya hazırdır. Deli Kenan Deli Meryem’e olan aşkını ilan etmenin yollarını aramaya devam der. Şevket ise Kertenkele’nin başına sorunlar açmaya devam eder.
Zeynep ise sevgilisinin intikamını aldığını düşünse de kendisine yaklaşmakta olan tehlikeden habersizdir. Murat ise Zeynep’i korumak için hayatını ortaya koyar.

Kertenkele Yeniden Doğuş Konusu
Kızıl Ejder, Kertenkele’yi uçurumdan aşağı atar ve bu olayın ardından 2 sene geçer. Kertenkele, Akıncı ve Kızıl Ejder herkes tarafından ödlü olarak bilinse de 2 sene sonra Kızıl Ejder ve Akıncı yeniden ortaya çıkar.
Mahalleye taşınan Murat Komiser gündüzleri polis kimliği ile tanınır ancak geceleri ise bambaşka birisi olarak Kızıl Ejder’i arar. Kendisini Zeynep olarak tanıtan gizemli kız da Ejder’in peşindedir.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 01:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş