14 Kasım 2016 Pazartesi 16:59
Kertenkele Şenay Kim?Merve Oflaz Instagram,Facebook,Twıtter Hesapları

Kertenkele dizisi oyuncularından Şenay karakterini canlandıran Merve Oflaz kimdir ?ATV ekranlarında yayınlanan izleyicinin beğenisini kazanan kertenkele dizisinde oyuncu kadrosunda yer alan ve Şenay karakterini canlandıran Merve Oflaz kimdir ?Merve Oflaz nerelidir ?kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi sizler için sayfamızda yer almaktadır.

 ATV ekranlarında yayınlanan ve beğenilerek izlenen kertenkele dizisi oyuncu kadrosunda Merve Oflaz Şenay karakterini canlandırıyor.Kertenkele dizisi 64 bölümünde diziye dahil olan Şenay karakteri ile Merve Oflaz izleyicinin beğenisini kazandı.

 Merve Oflaz kimdir ?

 23 Mayıs 988 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi .Survivor Türkiye yarışmasının kazanmasının ardından bir anda ün kazanan Merve Oflaz Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünü de üstlendi .1 dönem çocuklar için yapılan programların sunuculuğunu yapan güzel oyuncu iki yıl boyunca Molped reklam kampanyasının yüzü olmuştu.

2011 mart ayı itibarı ve Haziran sonuna kadar Türk Max da çekilen Survivor ince hesaplar isimli programda yorumculuk yapmıştır .Eric Morrisin atölyesine katıkarak çalışma imkanı bulmuştur. 2014 yılı itibari ile Not Defteri adlı gençlik dizisinde İclal Hoca karakterini canlandırmaktadır.

Star TV de Güzel Köylü isimli diziye Oya karakteriyle konuk olmuştur. Oflaz 22 Şubat 2015'te başlayacak olan Survivor All-Star'da tekrar Survivor deneyimi yaşamıştır ama 7.haftada Survivor heyecanına veda etmiştir. Atv de yayınlanan Eve Dönüş isimli dizide İpek karakterine hayat vermiştir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş