19 Kasım 2016 Cumartesi 20:06
Kertenkele saat kaçta başlıyor
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve cumartesi akşamlarının vazgeçilmezlerinden olan Kertenkele ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin saat kaçta yayınlandığı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal, Fatih Doğan gibi isimlerin yer aldığı ve ATV’nin 3 sezondur reytinglerdeki en büyük kozlarından bir tanesi olan Kertenkele dizisinde heyecan devam ediyor. Yeniden Doğuş parolası ile birlikte karşımıza çıkan Kertenkele dizisinin yayın saati de büyük merak uyandırdı.

Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında!

Son bölüm özeti:

Hicabi karakolda yaşananların ardından Murat’ın neden kendisine yardım ettiğini anlayamaz ve bu durumu sorgulamaya başlamıştır. Murat onun Akıncı olduğunu acaba bilmekte midir? İşte bu sorunun cevabını aramaya başlar.

Emniyet müdürü Murat’a gizli bir görev verir. Yaşanan yanlış anlaşılmaların ardından Zeynep ve Murat ise karı koca gibi davranmak zorunda kalır.

Bu durumun karşısında ise Yılmaz kıskançlık krizleri geçirir. Yılmaz ve Didem’in Murat ve Zeynep’i yalnız bırakmak gibi bir niyetleri olmaz.

Hicabi’nin ailesini Gizem’i istemesi için ikna çabalarını artırması gerekmektedir. Deli Kenan da bütün mahalleliyi seferber eder ve Hicabi’nin ailesini ikna etmeye çalışır. Murat da Sami’yi şoke edecek bir bilgiye ulaşır!

Son Güncelleme: 19.11.2016 20:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş