19 Kasım 2016 Cumartesi 01:36
Kertenkele 81.bölüm fragmanı Akıncı’nın kimliği belli oluyor! 26 Kasım ATV
ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi yeni bölümü ile 19 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. Dizide Akıncı’nın belli olmayan kimliği gün yüzüne çıkıyor! İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve bu sezon yenilenen oyuncu kadrosu ve Yeniden Doğuş parolası ile karşımızda olan Kertenkele dizisi 80.bölüm ile 19 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu.
Geçtiğimiz sezondan bu yana Akıncı kimliği ile dolaşan Hicabi’nin aslında Akıncı olduğu anlaşılıyor! İşte son bölümde yaşanan gelişmeler;

Son bölüm özeti:
Son bölümde Akıncı’nın kimliğini öğrenen Murat bu bilgiyi Yılmaz’dan saklamak için elinden geleni yapacaktır. Yılmaz ise Hicabi’den şüphelenmeye başlar. Bu gelişmelerin yanı sıra Murat tarafından gerçek kimliği bilinen Hicabi de Murat’ın Akıncı olmasından haberdar olduğunu düşünmektedir.

Zeynep ve Murat ise uzun süre vakit geçirince anılarını hatırlama başlarlar. Bu durum ikisi için de karmaşık olacaktır. Baba Kadir de sonunda Hicabi’nin ailesi ile birlikte Gizem’i istemesini söyler.

Kertenkele Konusu
Yeniden doğuş parolası ile yola çıkan Kertenkele’de bu sezon yeni kahramanımız Ahmet Kayakesen’in canlandırdığı Murat. Kızıl Ejder’in izini süren Murat gündüzleri polis geceleri ise sıra dışı gizemli bir adam.

Gizem ise Zehra’nın kuzeni olarak malikaneye giriş yapar. Kızıl Ejder’in peşinde olan bir başka isim olan Zeynep’in yolu zamanla Murat ile kesişecektir.
Kertenkele dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de ATV’de!
 
Son Güncelleme: 19.11.2016 01:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş