22 Ekim 2016 Cumartesi 01:27
Kertenkele 77.yeni bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 29 Ekim Cumartesi
ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan ve bu sezon Yeniden Doğuş parolasıyla hayranlarının karşısına çıkan Kertenkele dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin 29 ekim cumartesi fragmanı merak ediliyor. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam eden ve sezon başında Timur Acar, Sera Tokdemir gibi isimlerle yollarını ayıran Kertenkele dizisinde heyecan devam ediyor. Kertenkele Yeniden Doğuş parolasıyla karşımıza çıkan dizi bu hafta yeni bölümü ile ekranlarda oldu.
29 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olacak Kertenkele dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;
Son Bölüm Özeti:
Elinde Zehra’nın nişan yüzüğü ile Yılmaz’a yakalanan Murat zor durumdadır. Yılmaz Murat’tan şüphelenmektedir. Murat ise şüpheleri ortadan kaldırmak için zekice bir plan yapar ve bu durumdan kurtulmak ister. Zeynep ise nişan yüzüğünü geri almak için kararlı davranacaktır.
Murat uyurken yüzüğü almak için yatak odasına girdiğinde işler karışır. Hicabi’nin ailesi Hicabi ve Deli Meryem’in nişan hazırlıklarına başlar. Gizem ise ne olursa olsun nişana engel olmak ister. Zeynep kendisine gelen bir telefon ile Zehra’nın mezarına gider ve orada bir gizemli adamla buluşur!
Kertenkele dizisi her cumartesi ATV ekranlarında!

Konusu:
Kızıl Ejder’in Kertenkele’yi uçurumdan aşağıya attığı gecenin ardından 2 sene geçer. O gecenin ardından herkes Kertenkele, Akıncı ve Ejder’in öldüğünü zanneder. Mahalleye gelen Murat ismindeki başkomiser ise gündüzleri polis kimliği ile geceleri ise bambaşka bir insan kılığında durur.
Kızıl Ejder’in izini sürmeye devam eden Murat Komiser’in yanı sıra Zehra’nın kuzeni diye tanıtan Zeynep de Malikaneye gelir. Zeynep de geceleri farklı bir kimliğe bürünür. Öldükleri zannedilen Akıncı ve Kızıl Ejder ise yeniden ortaya çıkarlar.

Dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Ahmet Kayakesen yeni Kertenkele olarak karşımızda olacak. Dizi bu sezon Kertenkele Yeniden Doğuş ismiyle hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.


 
Son Güncelleme: 22.10.2016 19:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş