12 Aralık 2016 Pazartesi 10:21
Kerimcan Durmaz Kim,Nereli,Kaç Yaşında,Mesleği-İşte Benim Stilim Kerimcan Durmaz
 TV8 ekranlarının beğenilen yarışma programı işte Benim stilim yeni sezon bölümleri ile yeniden izleyicilere merhaba dedi.İşte Benim stilim yarışması her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden güzel yarışmacıları konuk ediyor.Güzelliklerinin yanı sıra giyim tarzları ile de gündeme damgasını vuran yarışmacılar eğlenmek için ellerinden gelen çabayı sarf ediyorlar.

Işte Benim stilim yarışmasına Haftada bir gün dahil olan yorumlarını katacak olan jüri üyelerinin birisi de sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz oldu.Kerimcan Durmaz sosyal medyada aktif videoları ile ekranların vazgeçilmez olarak iste benim stilimde yarışmacıları değerlendirerek .Kerimcan Durmaz kimdir sorusunun cevabını sizler için sayfamıza hazırladık.

Daha önce yayınlandığı dönemlerde izlenme rekorları kıran TV8 ekranlarının Fenomen yarışması işte Benim stilim yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. işte Benim stilim yarışmasında her yıl olduğu gibi bu yılda izleyiciler ekran başına kilitleyecek sunuculuğunu Öykü serter'in üstlendiği program jüri koltuğunda Ivana Sert Uğurkan Erez Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu yer alıyor .Hafta içi hergün 15. 00 da izleyici karşısına çıkacak olan işte Benim stilim yarışması güçlü kadrosu ile ekranlara damgasını vuracak gibi duruyor.

Kerimcan Durmaz kimdir

1994 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz akrep burcudur.Bir anda internetin fenomeni olan Kerimcan Durmaz kısa zamanda çektiği videolar ile internet kullanıcıları tarafından en çok tıklanan isim olmayı başardı .Periscope sayesinde Türkiye'nin tanıdığı isim olan bir anda yüz binlerce gencin ilgi odağı olan sıradışı eğlenceli tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Kerimcan Durmaz 22 yaşındadır.Doğal sinepkart videoları ile ön plana çıkan Kerimcan Durmaz DJ olarak çalışmaktadır.Aynı zamanda işte Benim stilim programında Haftada bir gün jüri üyeliği yapacaktır.

Son Güncelleme: 12.12.2016 10:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş