29 Kasım 2016 Salı 22:47
Kerem Bursin Yeni Dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Başlayacak
Gün geçmiyor  ki televizyonlarda yeni bir organizasyon başlamamış olsun. En çok izlenen dizilerin konularına oyuncuların performansına göre yeni yapımlar ekranlara gelmektedir. Sosyal medyada takipçilerinin fazlalığı gündemdeki konuları ile genç kızların sevgilisi Kerem Bürsin yeni bir çalışma ile sevenleri ile bululacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli yeni bir dizinin başrolü Keren Bürsin'e ait olacak .Şimdiden dizinin günü ve saati hangi kanalda çıkacağı konularında yorumlar yapılmaya başlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi hangi gün yayınlanacak? Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi hangi kanalda sevenleri ile buluşacak? Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oyuncu kadrosu belli mi ?Tüm bu soruların cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Çağrı Lostuvalı yönetmenliğinde Ay yapımın üstlendiği dizide başrolda Kerem Bürsin ve Leyla Lidyalı Tuğutlu oynayacak . Lesla'dan önce Sadet Işıl Aksoy 'un ismi geçmekte idi  ancak son anda değişikliğe gidildi. Çağrı Lostuvalı Poyraz Karayel isimli dizinin yönetmenliğini yapmıştı. Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Burak Tamdoğan ulaşabildiğimiz dizinin kadrosuna ait diğer isimlerdir.

Gün geçmiyor  ki televizyonlarda yeni bir organizasyon başlamamış olsun. En çok izlenen dizilerin konularına oyuncuların performansına göre yeni yapımlar ekranlara gelmektedir. Sosyal medyada takipçilerinin fazlalığı gündemdeki konuları ile genç kızların sevgilisi Kerem Bürsin yeni bir çalışma ile sevenleri ile bululacak . Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizinin yayınlanacağı kanal olarak  Show Tv ve Atv nin adları geçmektedir. Ay yapımdan dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı hakkında açıklama yapması beklenmektedir. 2017 yılının ilk günlerinde sevenleri ile buluşacak olan dizinin şimdiden meraklıları oluşmaya başladı bile. İyi Seyirler !!!

Son Güncelleme: 29.11.2016 22:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş