29 Aralık 2016 Perşembe 14:31
Kastamonu'da yarın okullar tatil mi kar yağışı il genelinde etkili olmaya başladı!
Kastamonu'da etkili olan kar yağışı sabahtan itibaren artarak devam ediyor. Merkez ve ilçelerde etkil olan kar yağışının akşama doğru etkisini artıracağı yarında aralıklarla devam edeceği belitiliyor. Kastamonu Valiliği İnebolu, Azdavay ve Şenpazar ilçelerinde kar yağışı nedeniyle, taşımalı eğitim verilen okullarda 1 gün süreyle ara verilmişti. Kararın genişleryerek il genelinde okulların tatil edilmesi bekleniyor.

Kar özellikle İnebolu ve Azdavay ilçelerinde etkisini gösrtermiş, ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri ise mahalle ve köylerden gelen öğrencilerle sınırlı kalmak kaydı ile eğitime ara verildiğini belirtmişti.

Kastamonu'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Kastamonu'da okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Kastamonu ve ilçelerinde özellikle iç kesimlede yer alan ilçelere bağlı köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Kastamonu'da eğitime ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Kastamonu'da okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

Gelişmeleri an be facebook safamızdan takip edebilirsiniz.
Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?
Son Güncelleme: 29.12.2016 14:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş