29 Aralık 2016 Perşembe 22:32
Kastamonu'da kar tatili yapılan okullar hangileri yarın kar tatili var mı? 30 Aralık Cuma
 Kastamonu okullar tatil mi yoğun kar yağışları nedeniyle Kastamonu'da Okulların tatil olup olmayacağı öğrenciler ve öğretmenler tarafından merak konusu oldu. Peki Kastamonu'da okullar tatil olacak mı? Kaç gün kar tatili var işte merak edilen detaylar...

Kar yağışı yurdun büyük bir kesiminde etkisini sürdürürken Kastamonu'da  kendi payına düşen kar miktarını aldı. Yoğun kar yağışı etkisini sürdürürken Kastamonu'da bulunan öğrencilerin merakla kar tatili var mı sorusu gelmeye devam ediyor. Öğrencilerin merakla beklediği açıklama geldi peki okullar tatil mi?

Haftasonu yağışın artarak devam edeceğiz söylentileri meteoroloji Müdürlüğü'nden geldi okula ulaşım yönünden sıkıntı çeken birçok ilde okullar tatil edildi. Olumsuz hava şartlarının neden olduğu eğitim atamalarına bir yenisi de Kastamonu'dan eklendi Kastamonu'da Kar tatili ile bazı beldelerde okullar tatil edildi.

Tosya ilçesinde kar yağışı nedeniyle bugün eğitim yapılmayacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ilçe merkezinde gece başlayan ve etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle ilçe genelindeki tüm okullarda bugün eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.

 

 

Son Güncelleme: 29.12.2016 18:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş