03 Şubat 2017 Cuma 15:31
Karavan 3 Şubat Kim Kazandı ATV Son Bölüm
 3 Şubat Karavan yarışmasını kim kazandı. Haftanın son gününde yayınlanan programda her iki takımda kazanmak için ellerinden geleni yaptı. Günün kazananı hangi takım oldu merak ediliyor. 2 Şubat Karavan Kim Kazanmıştı?

KARAVAN 3 ŞUBAT KİM KAZANDI


Hafta için her gün yayınlanan Karavan programında 3 Şubat güna kazanan takım en çok satış yapan takım oldu. Günün menüsü belirlendikten sonra Yarışmacılar satışa çıktı ve en çok karı elde etmek için çeşitli pazarlama tekniklerine başvurdular. Erkekler takımı üst üste 2 gündür kazanmanın morali ile Cuma gününe de avantajlı başladı. 

Kadınlar takımı ise aradaki farkın kapanmasına engel olamamış hatta 2 Şubat günü yapılan satışlarda 4 liralık bir geriye düşüş söz konusu olmuştu. Her bölümü ile izleyenleri adeta hipnotize eden program Karavan ATV ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Programın hafta finali ise Pazartesi günü yapılıyor. 1 Hafta boyunca en çok satış yapan takım büyük ödül'ün sahibi oluyor.

Karavan 2 Şubat ATV Kim Kazandı? 

Kazanan Erkekler takimi oldu. Erkekler günün sonunda kadınlar ile de 4 lira fark yapti
Karavan Yarışması 2 Şubat'da neler yaşandı herkes merak ediyor. Programın son yayınlanan bölümünde günün kazananı daha çok satış yapan takım oldu. Özellikle dün kaybeden kadınlar takımı bugün kazanarak azalan aradakı farkı tekrar açmak istiyor. Erkekler takımı ise kadanlar ile kalan az bir farkı kapatmak hatta öne geçmek istiyor. Günün menüsünü oluşturan takımlarartık kumbaranın açılmasını bekliyor

3 Şubat Gardırop Savaşları Aycan Elendi mi? Aycan Demirci Kimdir?
3 Şubat Gardırop Savaşları Elenen Kim Oldu? Yağmur Programa Geri mi Dönüyor?
Gardırop Savaşları 3 Şubat Bu Hafta Neden İki Kişi Elendi? Öykü ve Aycan Neden Gitti?
Son Güncelleme: 03.02.2017 15:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş