29 Aralık 2016 Perşembe 00:10
Karaman'da yarın okullar tatil mi kar tatili olan okullar hangileri 29 Aralık Perşembe
Karaman'da kar yağışı etkili olmaya başladı. İç Anadolu'da Karaman ve Kayseri çevvrelerinde yoğun kar yağışı var. Karaman'da okulların yarın tatil edilmesine neden olacak mı? Karaman'da yarın okullar tatil mi? Karaman'da başlayan kar yağışı Karaman ve ilçelerinde eğitimde aksamalara neden olacak mı? Karaman valiliği tarafından alınacak kararlar an be an burada! 

Karaman'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Karaman'da okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Karaman ve ilçelerinde özellikle iç kesimlede yer alan ilçelere bağlı köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Karaman'da eğitime ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Karaman'da okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

İLLER İÇİN TIKLAYINIZ

27 Aralık Salı
Salı günü yine Ege ve Marmara Bölgemizde güneş kendini göstermeye devam ediyor, hava sıcaklığı İzmir'de en yüksek gündüz 11 derece gele ,ise 1 derece olacak. İstanbul'da gündüz 10 derece olan hava sıcaklığı gece ise 3 derece olacak ölçülecek. Doğu Karadenizde yer yer sağanak yağılar etkili olacak, İç Anadolu Bölgemizde ise Niğde Kayseri Nevşehir ve yer yer Mersin üst kesimlerinde kar görülecek. Doğu Anadolu'da kar yüzünü göstermeye devam ediyor. Sivas, Malatya ve Elazığ'da etkili olan kar yağışı Erzincan  ve çevresinde de kendini hissettirecek. Gaziantep ve Kahramanmaraş çevrelerinde etki sağanak yağışlar görülebilir.


Kar Tatili Var Mı?


 Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Kar tatili olan iller ve okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller

Gelişmeleri an be facebook safamızdan takip edebilirsiniz.


Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?
Son Güncelleme: 25.12.2016 20:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş