04 Kasım 2016 Cuma 22:15
Kara Sevda Ozan Kendini Zehirledi Süsü Verdimi tartışma konusu oldu

Star TV ekranlarında izlenen Kara Sevda dizisinde Ozan hakkında soru işaretleri akılları karıştırdı. Kara Sevda dizisinde Ozan hapishaneden kaçmak isterken öldüğümü dizinin yeni bölümlerinde tatilden sonra başlayacak olan kara sevdada Nihan ile Kemal'in bir araya gelmesi imkansız gibi görünüyor.Nihan kardeşinin katili olarak gördüğü Kemal Soydere'yi affetmeyecek gibi. Kara Sevda Bu hafta soru işaretleri ile ekran başına gelirken intiharın peşine düşen Kemal ozanı kimin zehirlediği Ozan'ın kendi kendine kaçış planı yaparken ölüme yürüdüğü konuşuluyor.

Kara Sevda dizisi Star TV televizyonlarında izlenme rekorları kırmaya devam ederken ,bugün final yaptı izleyicileri şok eden beklenmedik olaylar sonucunda Ozan intihar etti. Zeynep'in bebeğinin babasının ortaya çıkması ile Kemal zor anlar yaşadı.Emir'i vurmaya giden Kemal Eline ulaştı.Kendisini polise ihbar etti ve Nihal ile karşılaşınca her şeyi bildiğini ve fıstığını söyleyerek Nihan'ın da herkes gibi olduğunu ifade etti.

Telefondaki haber Nihan'ı yıktı ve Ozan'ın intihar ettiği ve öldüğü haberini alan Nihan Kemal'e intikam yeminleri etti. En çok merak edilen konu ise Ozan'ın hastane odasında gözünü açtığında gördüğü.. Ozan ne gördü, odada biri mi vardı ve Ozan aslında intihar etmedi öldürüldü mü?

Kara Sevda dizisi Star TV televizyonlarında izlenme rekorları kırmaya devam ederken bugün final yaptı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş