27 Kasım 2016 Pazar 21:15
Kanbolat Görkem Arslan kaç yaşında kimdir aslen nereli?Kanbolat Görkem Arslan 4 Kasım 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Düzce doğumlu olan Kanbolat Görkem Arslan son dönemde yer aldığı projeler ile seyircinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Kanbolat Görkem Arslan, Çemberimde Gül Oya, Kırık Kanatlar gibi birçok başarılı dizide yer almıştır.

Hatırla Sevgili dizisinde Mahir Çayan karakterine hayat veren Kanbolat Görkem Arslan Kanal D ekranlarında yer alan Poyraz Karayel dizisinde oynadığı karakter ile çok büyük bir hayran kitlesine erişti.

Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli gibi başarılı oyuncular ile yer aldığı Poyraz Karayel dizisinde Sefer karakteri ile yer alan ünlü oyuncu dizide Bahri Babanın sağ kolu olarak yer almıştır.

Kanbolat Görkem Arslan 180 boyundadır ve 77 kilogram ağırlığındadır. Başarılı sanatçı Düzce’de eğitimini tamamladıktan sonra Ankara’ya yerleşmiş ve burada Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girmiş ve bölümden başarıyla tamamlamıştır.


Son Güncelleme: 27.11.2016 21:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş