16 Eylül 2016 Cuma 00:21
Kanal D Maaile Dizisi Ne zaman Başlıyor Hangi Oyuncular Var
Yeni sezonda karşımıza çıkacak iddialı diziler arasında yer alan Maaile Kanal D ekranlarında  yayınlanacak aile dizisi ne zaman başlıyor ?Maaile dizisi oyuncu kadrosu da hangi isimler yer alıyor? Maaile dizisi hangi karakter hangi oyuncu tarafından canlandırılıyor? işte merak edilen detaylar sizler için haber turumuzda yer almaktadır.

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor .Başarılı senaryosu ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile izleyicilerden Temmuz almayı bekleyen may ile dizisinin konusu nedir ?Maaile dizisi ne zaman başlıyor ?Kanal D ekranlarının yeni dizisi hangi tarihte başlayacak ?işte merak edilen detaylar...

Mayli isminde yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi uzun süredir üzerinde çalışılan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor .Henüz yayın hayatına başlamayan maile dizisinin yapım şirketi dizinin isim değişikliği için oldukça kararsız kaldı.İlk önce Yalancısın Yarim adı ile ismini duyurduğu dizi daha sonra altın soylular olarak değiştirildi ,en son maile adı verilen dizi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 Miley dizisinde oldukça güçlü isimler yer alıyor .Şebnem Bozoklu’nun, Kayserili Altınsoy ailesinin tek kızı Gülsüm olarak izleyicinin karşısına çıkacağı projenin başrollerinde Cihat Tamer,  Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Ünal Yeter, Birsen  Dürülü, Görkem Şarkan ve Burak Sevinç gibi  güçlü  isimler yer alıyor.  Bozoklu’nun dizideki partneri ise Ünal Yeter. Yeter, Gülsüm’ün Altınsoy ailesine içgüvey giren  kocası Mesut’u canlandıracak.

Şebnem Bozoklu ise yeni rolü ve projesi hakkında şunları söyledi:
“En beğendim yönetmenlerden biri olan Türkan Derya ile ilk kez çalışma fırsatı bulduğum için çok sevinçliyim, kendimi çok mutlu hissediyorum.   Üstelik birbirinden değerli ve çok kıymetli oyuncu kadromuz var. Çok farklı ve tatlı bir aile hikayesi ile izleyicinin karşısında olacağız. Bunun içinde ayrıca heyecanlıyım”.
 
Son Güncelleme: 16.09.2016 14:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş