12 Şubat 2017 Pazar 00:08
Kanal D ile İrfan Değirmenci yollarını ayırdı! İrfan Değirmenci kimdir?
 Ülkemizin en çok takip edilen kanalları arasında Kanal D bünyesinde çalışan İrfan Değirmenci ile yollar ayrıldı. Önümüzdeki dönemlerde yapılacak olan referandum ile ilgili kararını söyleyen İrfan Değirmenci’nin görevine son verildiği açıklandı. İşte haberin detayları..

 

Ülkemizin öne çıkan isimleri arasında yer alan İrfan Değirmenci bilindiği üzere Kanal D bünyesinde  çalışıyordu. Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan İrfan Değirmenci Kanal D ile yollarının ayrıldığı açıklandı.

Sabah saatlerinde haber programı sunan İrfan Değirmenci’nin referandum hakkında kararını belirttiği için yollarının ayrıldığı açıklandı. İşte Kanal D’den yapılan açıklama;

“Doğan Yayın Grubu olarak “tarafsızlık” en temel ilkemizdir. Yayın İlkeleri’mizi, uluslararası yayıncılık anlayışını dikkatle inceleyerek ve kendi tecrübelerimizi değerlendirerek oluşturduk. Yayınlarımızı yıllardır bu İlkeler ışığında sürdürüyoruz ve bundan sonra da aynı hassasiyetle sürdürmeye kararlıyız. Bağımsız bir yayın kuruluşu olarak varoluşumuzun en büyük dayanağı budur.

 

Arkadaşlarımızdan en öncelikli beklentimiz, kamuoyunda tartışılan konularda taraf tutar şekilde davranmaktan kaçınmaları.

 

İrfan Değirmenci kimdir?

İrfan Değirmenci 3 Kasım 1977 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Spikerlik yapan İrfan Değirmenci 40 yaşındadır. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan İrfan Değirmenci 1996 yılında Ankara Ostim TV’de televizyonculuğa adım atar.

19 yaşında ilk canlı yayınını yapan İrfan Değirmenci  Çalar Saat programı ile Fox Tv ekranlarında büyük çıkış yapmıştır. Ardından Kanal D ekranlarında da sabah haber programı sunan İrfan Değirmenci’nin Kanal D ile ilişiği kesildiği açıklandı.

Son Güncelleme: 12.02.2017 17:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş