19 Kasım 2016 Cumartesi 01:22
Kanal D Altınsoylar 4.bölüm fragmanı yayınlanıyor 26 Kasım Cumartesi Burcu Firarda
Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan ve Kayserili bir ailenin hikayesini ele alan Altınsoylar dizisinde heyecan devam ediyor! Sevilen dizi 3.bölüm ile 19 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının yeni dizilerinden olan ve şuana kadar yayınlanan bölümleriyle izleyenlerinden tam not alan Altınsoylar dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Kayserili bir aile ve Oğuz ve Burcu’nun da katılımıyla işlerin karışacağı bir serüven..
Altınsoylar dizisi son olarak 19 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda oldu. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:
Oğuz Altınsoylar A.Ş’de işe başlamıştır ve sudan çıkmış balık gibi çırpınmaya devam eder. Kadınların göz hapsinde olan Burcu da malikanede zor anlar geçirmektedir. Burcu gerekli parayı denkleştirip Amerika’ya gitme kararı alır.

Bir an önce kaçış parasını denkleştirmek için çaba gösteren Burcu gerçek torun Oğuz’un yanına gitme kararı alır ve evine gider. Ancak gerçek Oğuz’un evinde karşılaştıkları ise Oğuz ve Burcu’nun önünde geri dönülmez gerçekleri açacaktır.

Altınsoylar Karakterleri
Oğuz karakterini Mehti Aras Aydın canlandırıyor. Oğuz boş evlerin davetsiz misafiri ve bir gün misafir olduğu Altınsoyların evinden çıkamaz!

Burcu karakterini canlandıran isim ise Ayça Ayşin Turan. ODTÜ Ekonomi mezunu olan Burcu istemediği bir adamla evlenmemek için kaçar ve yolu Altınsoylara düşer!

Saadet. Bennu Yıldırımlar’ın canlandırdığı Saadet de evin büyük gelini.
 
Son Güncelleme: 19.11.2016 01:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş