19 Kasım 2016 Cumartesi 19:48
Kalbimdeki Deniz ne zaman oynuyor
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan ve her bölümü merakla takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Kalbimdeki Deniz yayın günü ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alan usta oyuncu kadrosu ve hikayesiyle de göz dolduran Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Kalbimdeki Deniz dizisi son olarak 19 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlandı.

Fox Tv’nin sevilen yapımlarından olan Kalbimdeki Deniz’in yayın günü ise cumartesi. Sevilen dizi her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle evlerinize geliyor!

Konusu:

Deniz bir kadının isteyeceği her şeye sahiptir. Mutlu ve refah bir hayatı bir kocası hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur ve Deniz’in hayatı da böylelikle bir anda değişir. İki çocuğu ve yaşlı babası ile birlikte çaresiz, yapayalnız, bir başına kalan Deniz’e aşkı tattıracak ve hayat arkadaşı olacak Mirat’ın yolları kesişir.

Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 19.11.2016 19:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş