04 Kasım 2016 Cuma 00:12
Kalbimdeki Deniz hangi gün saat kaçta yayınlanıyor

Fox tv ekranlarında iddialı bir dizi daha başlıyor .Dizinin adı Kalbimdeki Deniz.. Kalbimdeki Deniz dizisi oyuncu kadrosu ile dikkat çektiği gibi konusu ile de merak uyandırıyor.

Yapımcılığını Pastel filmin yaptığı Kalbimdeki Deniz dizisinin senaryosunu Funda Çetin kaleme alıyor ,dizinin yönetmen koltuğunda Aysun  Akyüz oturuyor. Kalbimdeki Deniz’de birbirinden yetenekli ve başarılı birçok oyuncu rol alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Kutsi, Özge Özberk, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Yeşim Ceren Bozoğlu ,  Hülya Şen, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Levend Yılmaz,Emre Yanık, Devin Özgür Çınar, Nazlı Pınar Kaya ,Çağlayan Doruk Ozanoğlu ,Hakan Vanlı, Suat Karausta,   Faruk Üstün,Hazal Adıyaman ve Batuhan Ekşi bulunuyor.

Kalbimdeki Deniz konusu

Bir kadının isteyebileceği her şeye sahip olan Deniz mutlu bir şekilde yaşarken kocasının bir gün hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolması ile altüst olur. Deniz iki çocuğu ve babası ile çaresiz bir şekilde ortada kalır. Deniz ve ona gerçek aşkı tattıracak Mirat’ın yolları büyük bir sürprizle kesişir.

“Bazen hayat seni en değerli incisini sunmak için okyanusun en dibine çeker.”

Kalbimdeki Deniz hangi gün, saat kaçta ekrana geliyor?

Kalbimdeki Deniz Fox  tv ekranlarında cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Yorumlar

Google+'da Paylaş