19 Kasım 2016 Cumartesi 18:08
Kalbimdeki Deniz 6.bölüm fragmanı yayınlanıyor mu 26 kasım Fox Tv
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Kalbimdeki Deniz’de heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta yeni bölümü ile 19 kasım 2016 cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda oldu. Kalbimdeki Deniz ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan sürüyor. Yeni sezonun reytinglerde üst sıralarda yer alan Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta 5.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli sahnelerin yer aldığı Kalbimdeki Deniz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Fikriye’nin dolduruşları ile ayaklanan mahalleli Deniz’i mahalleden kovmak için harekete geçer ve olaylar kontrolden çıkar. Mirat ise mahalleliye karşı Deniz’e sahip çıkar. İşin bu noktaya gelmesinin ardından Diyar da şaşkındır.

Denizler için üzülen Diyar diğer yandan da kendi huzuru için ve güvenlik için de sessiziz kalmak zorundadır. Cemile ise olup bitenlere resmen kahrolmuştur. Fikriye ise sebep olduğu olaylara rağmen hala söylediklerinin arkasındadır. Hülya ise Deniz’i bahane edip Ece’yi elinden almak ister.

Alihan’ı kaybetme korkusu ile yüzleşen Şebnem ise planlamadığı bir yalan söylemiştir. Deniz ise kendinden ziyade çocukları için Mirat’ı üzecek bir karar alır.

Kalbimdeki Deniz Oyuncu kadrosu

Özge Özberk – Deniz

Kutsi – Mirat

Yeşim Ceren Bozoğlu – Fikriye

Sebahat Kumaş – Diyar

Hakan Eratik – Alihan

Devin Özgür Çınar – Hülya

Kalbimdeki Deniz dizisi her cumartesi saat 20.00’de Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 20.11.2016 00:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş