11 Kasım 2016 Cuma 12:43
Kalbimdeki Deniz 5.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 19 Kasım Cumartesi

Fox Tv ekranlarının merakla takip edilen dizilerinden olan Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 12 Kasım Cumartesi akşamı 4.bölümü ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte dizi ile alakalı gelişmeler sizlerle..

Cumartesi akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden olan Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Her bölümü merakla takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisi son olarak 4.bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Önümüzdeki hafta 19 Kasım Cumartesi akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

4.bölüm özeti:

Deniz bebeğini doğurmaya karar verir ve ona en büyük destek ise Mirat ve babasından gelir. Hamileliği öğrenen Şebnem ise paniğe kapılmıştır. Hamileliği gizli tutan Mirat ve Deniz’in paylaşımları Diyar’ın şüphelenmesine neden olur.

Mustafa ve Ece arasında şiddetli bir diyalog başlar. Mirat ise Hülya’ya olan güvensizliğini açık açık belli eder. Hülya ile arası açılan Deniz ise hiç beklemediği bir şok yaşar.

Kendisine ilk günden bu yana çekici gelen Mirat’ya yaklaşmanın yollarını arayan Hülya ise ön yargının kırılması için de gelinden geleni yapar.

Şokun etkisinden kurtulamadan onu ilk günden bu yana rakip olarak gören Fikriye’nin ise dedikoduları patlak vermiştir ve Mirat’ın onu tersleyip uyarması ile birlikte ortaya beklenmedik sonuçlar çıkacaktır.

Kalbimdeki Deniz dizisi her cumartesi akşamı Fox TV’de olmaya devam edecek. Bizler de gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş