04 Kasım 2016 Cuma 01:21
Kalbimdeki Deniz 5 Kasım (3. Bölüm)  Deniz hamile işler iyice karıştı!

Baş rollerinde ünlü sanatçı Kutsi ve Özge Özberk'in rol aldığı Kalbimdeki Deniz'in yeni bölümü merakla beklenmeye başladı. 5 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda olacak dizi 3. Bölümü ile karşımıza gelecek. Fox Tv'nin sevilen dizileri arasında yer alan aşk ve romantizm kokan dizinin yeni bölümüne ait tüyolar ve kahramanlarımızın başlarına gelecek trajikomik olaylar..

Kalbimdeki Deniz 3. bölüm Fragmanı çıktı ve merakla beklenen yeni bölüm 5 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. 

Dizinin bu haftaki bölümünde hamile olduğunu öğrenen Deniz'İn hayatı altüst olmuştur. Deniz karar verme aşamasında, Deniz'in hamile olduğunu kimsenin bilmemesi gerek. Hülya Deniz'İn hamile olduğunu Ece'den öğrenmiştir ve Alihan'ın bu haberi öğrenince Deniz'e dönmesinden korkmaktadır. Şebnem'de Alihan'dan ayrılma korkusu ile yüzleşir,çocuklarının resimlerine bakarken Alihan'ı yakalayan Şebnem şimdi ne yapacak? Mirat, Deniz ve Diyar kendilerinden bir şeylerin gizlendiğini fark etmişlerdir. 

Fikriye yine dedikodu malzemesi bulmuştur kendine, Mirat'ı kıskanan Fikriye Deniz'İ iyice dedikodu malzemesi yapar. Hülya Alihan'ın çocuklarını görmesini engellemiştir. Ece kendisi ile uğraşan Müge'ye saldırmış ve okuldan uzaklaştırılma riski ile karşı karşıya gelmiştir. Deniz karar vermek zorundadır. 

Kalbimdeki Deniz konusu
Deniz biг kadının isteyebileceği heг şeye sahiptiг. Fakat mutlu ve гefah hayatı biг gün kocası hiçbiг iz bıгakmadan oгtadan kaybolunca tepetaklak oluг. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaгesiz biг halde oгtada kalan Deniz ile ona geгçek aşkı tattıгacak ve hayat aгkadaşı olacak Miгat’ın yollaгı büyük biг süгpгizle kesişiг. 

Son Güncelleme: 04.11.2016 02:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş