05 Kasım 2016 Cumartesi 14:33
Kalbimdeki Deniz 4.bölüm fragmanı çıktı mı 12 Kasım Cumartesi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her hafta yeni bölümleriyle karşımızda olan Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi son olarak 3.bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

Cumartesi akşamlarının yeni dizileri arasında yer alan Kalbimdeki Deniz yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Yayınlanan bölümleriyle büyük ilgi gören ve her bölümü merakla takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisi son olarak 5 Kasım Cumartesi akşamı 3.bölümü işe yayınlandı.

Dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

3.bölüm özeti:

Deniz hamilelik haberinin ardından alt üst olmuştur. Deniz bir karar verinceye kadar bu haberin aile ve Murat arasında kalmasını ister. Ece’de haberi alan Hülya ise Alihan’ın bunu öğrenecek olursa Deniz’e geri dönmesinden endişelenir.

Aynı korku da Alihan’ın çocuklarının resimlerine bakarken yakalayan Şebnem’i de sarar. Diyar ise Mirat ve Deniz’in kendisinden bir şeyler sakladığını fark eder. Fikriye’nin ağzına dedikodu malzemesi veren Diyar kendisinden habersiz bir şeylerin dönmesinden endişelenir.

Mirat’ı deli gibi kıskanan Fikriye ise Deniz’i diline iyice dolar. Alihan’ın geride bıraktığı ailesinden haber alma girişimi de Hülya tarafından ustalıkla engellenir.

Ece ise kendisi ile uğraşan Müge’ye saldırması sonucunda okuldan uzaklaştırma riski ile karşı karşıya kalır. Yaşattığı şok ise Deniz’i hiç düşünmediği bir kararı almasına iter.

Kalbimdeki Deniz dizisi her cumartesi akşamı Fox Tv’de yayınlanmaya devam ediyor!

Yorumlar

Google+'da Paylaş