07 Ocak 2017 Cumartesi 10:34
Kalbimdeki Deniz 12.bölüm fragmanı çıktı mı 14 Ocak Cumartesi Fox Tv
 Fox Tv ekranlarının en çok takip edilen yapımları arasında yer alan Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak 7 ocak cumartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıkan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Başrollerinde Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Sebahat Kumaş gibi isimlerin yer aldığı ve her cumartesi akşamı reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam eden Kalbimdeki Deniz dizisi geçtiğimiz hafta yılbaşı özel yayın akışı nedeniyle sevenlerinin karşısında olamamıştı.

7 ocak Cumartesi akşamı 11.bölüm ile yayınlanan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Deniz’in bebeğini kaybetmesi ile birlikte Hülya ve Şebnem tarafından bu olay sevinçle karşılanır. Mirat ise ona destek olmak için var gücüyle elinden geleni yapmaktadır. Diyar ve Serdem nihayet buluşurlar ama bunu herkesten gizlemeye devam ederler.

Fikriye’nin Ece’yi rezil etme çabası ise Hülya tarafından büyük tepkiyle karşılanmıştır. Fikriye ile Ece arasındaki gerginlik, düşmanlık artık son noktaya gelmiştir.

Fikriye ve Figen’in oyunları devam etmektedir. Mustafa Ece’nin kalbini fetheder ve sürpriz bir şekilde yakınlaşma olur. Ece bunun yanı sıra evdekilerle ilk kez sıcak bir yakınlık sergiler.

 

Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fox Tv resmi sayfasının ardından yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 07.01.2017 10:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş