01 Ekim 2016 Cumartesi 12:26
Kaçın Kurası 3.bölüm fragmanı: İsteme merasimi  7 Ekim
Geçtiğimiz gün 2.bölümü ile ekranlara gelen Kaçın Kurası dizisinde heyecan ve tatlı telaş ile birlikte aşk hikayeleri yaşanmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde Renk ve Barış arasındaki yakınlaşma dikkat çekti.

Her geçen bölümde Renk ile Barış arasındaki sular ısınmaya devam ediyor. Barış, Renk’ten etkileniyor. Yeni bölümde ise bir isteme merasimi ekranlara gelecek.

7 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan Kaçın Kurası 3.bölümünde isteme merasimi var.  Barış’ın babası Barış’a aşk hakkında tavsiyeler vermeye devam ediyor. Babasının sözünü dinlemeyen barış yeni bölümde son anda çok önemli bir hamle yapacak.

Yiğit için Sedef istenecek. Evlenmiş adamı evlendiği karısını tekrar mı isteyeceğiz şeklinde Barış’ın babası tepki gösterse de 3.bölümde bir isteme merasimi gerçekleşecek.

İzmir’den İstanbul’a geldikten sonra Sedef ile yakınlaşan ve hayatını birleştirme kararı alan Yiğit ilk kez ciddi bir ilişki yaşıyor. Sedef ise aradığı güveni Yiğit’te bulmuş ve evlilik defterine bu şekilde imza atmıştır. Maskülen görünen Sedef aslında kendini evlilik ile ehlileştirmeyi istiyor.

Kaçın Kurası 3.bölümünde Sedef ile Yiğit için isteme merasimi gerçekleştirilecek. Bu arada Renk ile Barış arasında da büyük bir gelişme yaşanacak.

Barış ve Renk arasında yaşanan anlaşmazlıkların çözümü Barış’ın babasından gelebilir. Yeni bölümde Barış ve Renk bir küs bir barışık olarak yollarına devam edecekler.


 
Yorumlar

Google+'da Paylaş