29 Aralık 2016 Perşembe 15:36
İzmirde 30 Aralık Cuma Okullar Tatil mi? 30 Aralık Cuma İzmirde Hava Durumu Nasıl Olacak?

30 Aralık Cuma okullar İzmir de tatil olacak mı? Valilikten resmi açıklama geldi m? iHava Durumu 30 Aralık Cuma günü nasıl olacak? Meteorolojiden uyarı geldi, Sürücülerin Kar lastiği takmadan yola çıkmaması konucunda sürücüler uyarıldı, Velilerin gözü yapılacak olan açıklamada, ayrıntılar haberimizde..

İzmirde etkili olmaya başlayan kar yağışı sonrası merak edilen konuların başında daha çok kar alan diğer illerde yaşandığı gibi İzmirlilerde en çok 30 aralık Cuma günü okullar tatil olacak mı? Sorusunu sormaya başladı. Edindiğimiz bilgilere göre şu an herhangi bir tatil açıklaması yok ancak veliler ve öğrenciler resmi bir açıklamaya henüz ulaşabilmiş değiller.

Valilikten Resmi Açıklama Geldimi

Bunun için daha çok valilik ve belediyelerin resmi internet sitelerini ve telefonlarını soru yağmuruna tutan veliler biran önce resmi bir açıklamanın yapılmasını bekliyor. Daha çok İzmirin yüksek kesimlerine yağan kar nedeniyle herkes şimdi 30 Aralık Cuma günü tatil olacakmı birbirine bu soruyu soruyor.

Cuma Günü İzmir de Hava Nasıl Olacak

Meteoroloji müdürlüğünden edinilen bilgiye göre 30 Aralık Cuma günü hava yine kar yağışlı olması bekleniyor. Bu nedenle yola çıkacak sürücülerin dikkatli ve arabaların kar lastiği takarak yollarına devam etmeleri konusunda sürücüler uyarıldı.

Son Güncelleme: 30.12.2016 19:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş