22 Kasım 2016 Salı 14:52
İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları kimler belli oldu!
TV8 ekranlarının fenomen moda stil yarışma programı İşte Benim Stilim geri döndü! Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan programın 7.sezon yarışmacıları da belli oldu. İşte haberin detayları..
 
Sunumunu Öykü Serter’in üstlendiği jüri üyesi koltuğunda ise Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun oturduğu İşte Benim Stilim programı 7.sezonu ile sevenlerinin karşısına çıktı! Hafta içi her gün bir konsept yarışmacılara verilecek ve yarışmacılar da giysilerini bu konseptlere göre seçecekler.

Uzun bir süre yayın dönemine ara veren ve tekrardan yayın hayatına merhaba diyen İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda değişikliğe gidildi. Sosyal medyanın fenomen isimlerinden olan Kerimcan Durmaz haftanın bir günü İşte Benim Stilim’in konuk jüri üyesi olacak.

Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bir yarışmacı da merhaba diyecek. İşte Benim Stilim’in bu sezonki yarışmacı kadrosunda ise 10 isim yer alıyor ve kadro ise şu isimlerden oluşuyor;

Çağla Şen, Dilara Taşkın, Dilara Kayalı, Melek Özçağan, Yağmur Gürgen, Aleyna Eroğlu, Niran Yalaz, Nazlı Ersoy, Aylin Ençok, Selin Ençok, Simay Tokatlı.
İşte Benim Stilim yarışmasında bu sezon ikiz olarak yarışacak yarışmacılar da olacak. Aylin ve Selin Ençok kardeşler bu sezonun ikiz yarışmacılarından olarak İşte Benim Stilim severlerin karşısında olacak.

İşte Benim Stilim hafta içi her gün saat 15.00’de TV8’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş