29 Ekim 2016 Cumartesi 17:52
İşte Benim Stilim yeni sezon ne zaman başlayacak
TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve uzun zamandır hayranlarının karşısında olmayan İşte Benim Stilim’den sevenlerine müjde geldi! İşte Benim Stilim yeni bölümleriyle yayınlanacak. İşte detaylar..
 
Bir döneme damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışması geri dönüyor! Yarışmacıların giydiklerinin yanı sıra yayınlanan her bölümünde yaşananlarıyla da gündeme damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışması Kasım ayında yeniden TV8 ekranlarında olacak.

İşte Benim Stilim yarışmasının sunumunu Öykü Serter üstlenecek. Jüri üyesi koltuğunda ise Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve Ivana Sert oturacak.

NUR YERLİTAŞ HAYRANLARIYLA BULUŞUYOR
Geçtiğimiz günlerde doktor kontrolü için hastaneye giden Nur Yerlitaş bu kontrolün ardından önemli bir ameliyata girmişti. Başarılı bir ameliyat geçiren Nur Yerlitaş günler sonra yeniden İşte Benim Stilim programıyla birlikte sevenlerinin karşısında olacak.

KEMAL DOĞULU YENİDEN İŞTE BENİM STİLİM’DE
İşte Benim Stilim’in bir başka sembolü de Kemal Doğulu diyebiliriz. İşte Benim Stilim’in yayınlanan son sezonunda yarışmadan ayrılan ve yerine Hakan Akkaya gelen Kemal Doğulu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Kafe programının sunumunu üstlenmişti.
Reytinglerde istenileni veremeyen ve kısa bir süre Star Tv’de olan Ak Kafe’nin final yapmasının ardından Kemal Doğulu da yapılan görüşmelerle birlikte İşte Benim Stilim’e tekrardan dönmüş oldu.
İşte Benim Stilim Kasım ayında yeni bölümleriyle TV8’de!
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 19:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş