20 Kasım 2016 Pazar 22:16
 İşte Benim Stilim yeni 7.sezon yarışmacıları kimlerdir?
Türkiye’nin en çok takip edilen moda programlarından birisi olan İşte Benim Stilim yeni sezonu ile ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala yarışmacıların kimler olacağı belli oldu.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği başarılı moda programı İşte Benim Stilim de yeni sezonda jüri üyeleri kimler olacak, jüri üyeleri değişecek mi merak ediliyordu.

Husus ile ilgili basında yer alan haberlere göre; İşte Benim Stilim yarışmasının 7.sezon jüri üyeleri belli oldu. 7.sezonda yarışmanın sevilen jüri üyeleri; Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Ivana Sert olacak.

Yeni sezonda jüri üyesi Kemal Doğulu’nun yeniden yarışmaya dahil olduğu da açıklandı. Yeni sezonu 21 Kasım Pazartesi günü TV 8 ekranlarında başlayacak olan programın yarışmacıları da belli oldu.

İşte Benim Stilim Yeni Sezon Yarışmacıları İsim Listesi

Niran SALAY

Aleyna EROĞLU

Çağla  ŞEN

Yağmur GÜRGEN

Dilara KAYALI

Melek Özçağan

Simay TOKATLI

İşte Benim Stilim yeni sezonu 21 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelmeye başlayacak ve hafta içi her gün yayınlanacak. TV 8 ekranlarının sevilen moda programı ekranlara geri dönüyor.

Türkiye’nin en çok seyredilen moda programlarından birisi olan İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda ekranlarda başarılı olması bekleniyor. Reytinglerde yüksek bir oran yakalamayı başaran bir program olan İşte Benim Stilim’in başarı göstereceği düşünülüyor.


Son Güncelleme: 20.11.2016 22:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş