12 Aralık 2016 Pazartesi 15:56
İşte Benim stilim yarışmacısı Melek Özcan kimdir hayatı ve biyografisi
 Televizyon ekranlarının izlenme rekorları kıran moda yarışması işte Benim stilim TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor .işte Benim stilim yarışmacısı Melek Özcan güzelliği ve sergilediği sahne kıyafetleri ile herkes tarafından ilgi odağı oldu .

İşte Benim stilim yarışmacısı Melek Özcan kimdir hayatı ve biyografisi sayfamızda yer alıyor. Melek özçağın yarışmaya katılmadan önce gay barda dansçı olduğu iddiası ile gündemi sarstı kendisi hakkında şok bilgiler bu sayfada sizler için yer almaktadır.

Işte Benim stilim yarışmacıları merak konusu oldu uzun surenin ardından ekranlara yeniden merhaba diyen işte Benim stilim yarışmasının en çok dikkat çekilen ve kendisi hakkında çok konuşulan yarışmacısı olan Melek Özcan kimdir ?1990 doğumlu olan melek Özçam 1.76 boyunda olup güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Yarışmada sergilediği stil ile jüri üyesinden tam puan almayı başarmaktadır.

TV8 ekranlarında yepyeni formatı ile izleyicilerin karşısına çıkan işte Benim stilim Melek Özcan en çok dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. 26 yaşındaki güzel yarışmacı yarışmaya katılmadan önce gay barda dansçı olduğu iddiası sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu .

Farklı tarzı ve rasta örgüsü saçlarıyla dikkat çeken Melek Özçağan, yarışmada klasikleşmiş görüntülerden farklı bir tarz ile jüri karşısına çıkan iddialı isimlerden biri olmayı başarmıştır. En büyük aksesuarı saçları olan Melek Özçağan, İşte Benim Stilim'de modaya farklı bir bakış açısı ile yaklaştığını gözler önüne seren yarışmacılar arasındadır.


Son Güncelleme: 12.12.2016 16:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş