23 Kasım 2016 Çarşamba 16:14
İşte Benim Stilim Simay Tokatlı Instagram adresi boyu yaşı kilosu

İşte Benim stilim  takipçilere yeni sezon bölümlerini heyecanla bekliyorken yarışmada boy gösterecek olan isimlerden birisi de Simay Tokatlı oldu.Uuzun bir aranın ardından işte Benim stilim yarışması eski jüri üyeleri ile ekibini yeniden kurdu ve bomba gibi bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sezon Kemal Doğulu programa ara verirken yeni sezonda yeniden jüri üyeliğine dahil oldu.Birbirinden eğlenceli jüri üyeleri ve başarılı yarışmacıların yer alacağı İşte benim stilimde heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

İşte Benim Stilim Simay Tokatlı kimdir

1993 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Simay Tokatlı Şu anda 23 yaşında genç yarışmacılarımız arasında yer almaktadır.Çocukluğundan itibaren üzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Simay Tokatlı İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne moda ve tekstil eğitimine devam ettirmektedir.

İşte Benim stilim yarışmasına katılmasında en büyük amacının ise mesleği ustalardan öğrenmek olduğunu söylemektedir. Simay Tokatlı daha önce TV8 ekranlarında yayınlanan Fenomen isimli yarışmada da görmüş ancak bu yarışmada uzun süreli kalmadığına şahit olmuştuk bakalım işte Benim stilim yarışmasında dilediği başarıyı yakalayabilecek mi?

Son Güncelleme: 21.11.2016 19:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş