21 Kasım 2016 Pazartesi 14:38
İşte Benim Stilim saat kaçta başlıyor hangi günler yayınlanıyor? 2017Türkiye’nin en çok takip edilen ve konuşulan moda programlarından birisi olan İşte Benim Stilim, TV 8 ekranlarında yeni sezona merhaba diyor. İşte Benim Stilim yarışmasının 7.sezonu başlıyor.

Başarılı moda programı 7.sezonunda kıymetli jüri üyeleri ve birbirinden farklı yarışmacıları ile ekranlarda olacak. Öykü Serter’in sunuculuğu ile ekranlara gelecek program 7.sezonuna 21 Kasım günü başlıyor.

Moda severlerin ilgi ile takip ettiği İşte Benim Stilim yarışması TV 8 ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelecek. Programın başlama saati de seyirci tarafından merak ediliyor. Peki saat kaçta başlayacak?

İşte Benim Stilim saat kaçta başlıyor?

TV 8 yayın akışına göre; İşte Benim Stilim programı TV 8 ekranlarında öğleden sonra saat 15:00’da başlayacak. Gündüz kuşağı yayın akışının en beğenilen programlarından birisi olan İşte Benim Stilim 7.sezonu ile ekranlarda olacak.

İşte Benim Stilim programının jüri üyeleri de açıklandı. Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Ivana Sert yeni sezonda jüri üyesi olarak İşte Benim Stilim programında yer alacak.

İşte Benim Stilim Yeni Sezon Yarışmacıları

Çağla Şen,

Dilara Taşkın,

Dilara Kayalı,

Melek Özçağan,

Yağmur Gürgen,

Aleyna Eroğlu,

Niran Yalaz,

Nazlı Ersoy,

Aylin – Selin

ve Simay Tokatlı

yarışmada yarışmacı olarak yer alacaklar. TV 8 ekranlarında İşte Benim Stilim saat 15.00’da başlıyor, sakın kaçırmayın.

Son Güncelleme: 17.02.2017 08:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş