22 Kasım 2016 Salı 21:33
İşte Benim Stilim Öykü Serter kaç yaşında kimdir nereli

TV8 ekranlarının önemli yarışmaları arasında yer alan ve her sezon izlenme rekorları kıran işte Benim stilim için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın yayınlamaktan vazgeçmediği ve reyting sıralamalarında üstlerde yer alan işte Benim stilim Öykü Serter tarafından sorulacak yarışmada heyecan dolu dakikalar jüri üyelerinin insiyatifi doğrultusunda gerçekleşecek.

Öykü Serter kimdir

26 Şubat 1975 tarihinde Ankara Çankaya'da dünyaya gelen güzel sunucumuz Ankara TED Koleji mezunudur.Eğitim olarak kendisini geliştiren Öykü Serter Hacettepe Üniversitesi Amerikan kültürü ve Edebiyatı mezunudur aynı zamanda Latin dili ve edebiyatı da okuyan Galatasaray Üniversitesi radyo TV yüksek lisans yapan Bahçeşehir Üniversitesi sinema ve doktorasını devam eden Öykü serter'in On parmağında on marifet bir eğitime sahiptir.

Öykü Serter aynı zamanda milli takım düzeyinde yarışan bir yüzüdür yüzme dalında birçok madalyaya sahip olan Öykü Serter 1/67 boyunda ve 48 kilogram ağırlığındadır. sporcu kişiliği nedeniyle kaslı sayılacak şekilde Adele Live atletik bir vücuda sahiptir.

Öykü Serter ilk olarak DJ'lik ile Medya sektörüne adım attı daha sonra nambırvan Efem de çalıştı. Cine5 te yayınlanan beşte beş isimli müzik programı ile çıkış yaptı bebege isimli programın sunuculuğunu yaparak herkesin tanıdığı isim oldu şimdilerde sunucuları duyduğu ilgi ve başarılı performansı ile herkesin aradığı isimler arasında yer almaktadır. işte Benim stilim yarışmasında TV8 ekranlarında yenilen sunuculuk yapacaktır.

 

 

 

 

Filmleri :

2004 - İstanbul Şahidimdir (Dizi)

2006 - Ahbir Polis Olsam (Dizi)

 

 

Sunduğu Yarışma Programları :

İşte Benim Stilim

Bu Tarz Benim

Anadolu Ateşi

Akademi Türkiye

Biri Bizi Gözetliyor

Acemi Birlik

 

Son Güncelleme: 22.11.2016 21:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş