21 Kasım 2016 Pazartesi 20:56
İşte Benim Stilim Niran Salay kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor nereli?

Sunuculuğunu Öykü serter'in üstlendiği jüri üyesi koltuğunda Nur Yerlitaş İvana Sert Kemal Doğulu ve Uğurkan erez'in yer aldığı yeni sezon işte Benim stilim yarışmasında, Kerimcan Durmaz da karşımıza çıkacak.Farklı kişiliği ve tavırları ile yarışmaya renk katacak olan Kerimcan yarışmacılar hakkında fikirlerini söyleyecek.

Işte Benim stilim Niran SALAY kimdir

Işte Benim stilim yarışmasına damgasını vuracak isimlerden birisi de gayet cesur pozlar ile karşımıza çıkan  Niran SALAY oldu.Güzel yarışmacımız 1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş olup 20 yaşındadır.Çalışma hayatına baktığımızda 8 yıl profesyonel olarak yüzücülük yapmış olan güzel yarışmacı Niran salay bu şekilde vücudunu geliştirmiş ve diğer yarışmacı arkadaşlarına fark atacak derecede güzelliğe sahiptir.Kendisine gelen modellik tekliflerini kabul edip bu şekilde modelleme başlamış olan yarışmacının podyumlarda taşıdığı Cesur kıyafetler herkesin dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Katıldığı güzellik yarışması sonrasında herkesin dikkatini üzerine çekmiştir. Yarışmadan sonra bir çok markanın defilelerinde yer alan Niran daha sonra modellik yapmaya başlamıştır. Niran Salay'ın en çok istediği ise Hakan Akkaya'nın defilesinde yer almakmış. İşte Benim Stilim Niran resimleri ve boy kilo bilgileri.

NİRAN SALAY RESİMLERİ TIKLA

İşte Benim Stilim Niran Yaşı:20

İşte Benim Stilim Niran Boyu:1,72

İşte Benim Stilim Niran Kilosu:55

 

Son Güncelleme: 21.11.2016 22:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş