24 Kasım 2016 Perşembe 18:39
İşte Benim Stilim Kerimcan Durmaz jüri üyesi mi?


 TV8 ekranlarında yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak olan işte Benim stilim yarışmasının popüler Jüri üyesi Kerimcan Yılmaz yeni sezonda programa bomba etkisi yapacak.

Uzun bir aradan sonra yeniden izleyicileriyle buluşacak olan programın kadrosunda Kerimcan Durmaz da var mı? İşte Benim Stilim yeni sezonuna dair tüm detaylar ve merak edilenler haberimizin detayında!

TV8 ekranlarının 4. sezon bölümleri ile karşımıza çıkacak olan efsane moda yarışması olan İşte Benim stilimde yeni jüri üyelerinden biriside Kerimcan Durmaz oldu.KErimcan Durmaz kimdir haberimizde gerekli bilgiler aktarılmıştır.

Kerimcan Durmaz Kimdir?

SOsyal medyada Priscope videolarıyla bir anda herkesin tanıdığı isim haline gelen fenomen  adam Kerimcan Durmaz 1994 yılında Balıkesir Erdek'de dünyaya geldi.Sıradışı tavırları ile herkesin dikkatini çeken sempatik isim vermiş olduğu röpörtajlarda geleneksel bir ailede büyüdüğünü söylüüyor.3 kardeş olan Kerimcan DJ'lik yapıyor.ÇEktiği videolar milyonlarca kişi tarafından merakla izleniyor.

İnternetin kısa sürede fenomen ismi haline gelen Kerimcan Periskope yayınları ile kendine has tavırlarını sergiliyor.İşte Benim Stilim yarışmasında ses getirecek olan jüri üyesi bakalım nasıl yorumlar yapacak ,yarışmacıları sert eleştirilere maruz bırakacak mı?

 

Son Güncelleme: 24.11.2016 18:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş