12 Aralık 2016 Pazartesi 10:11
İşte Benim Stilim Kemal Doğulu Kimdir? Kemal Doğulu Kısa Özgeçmişi
 TV8 ekranlarının beğenilen yarışma programı İşte Benim stilim yeni sezon bölümleri ile yeniden izleyicilere merhaba dedi.İşte Benim stilim yarışması her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden güzel yarışmacıları konuk ediyor.Güzelliklerinin yanı sıra giyim tarzları ile de gündeme damgasını vuran yarışmacılar eğlenmek için ellerinden gelen çabayı sarf ediyorlar.

Işte Benim stilim jüri koltuğunda yeni sezonda karşımıza çıkan ünlü isim yine Keman Doğulu oluyor. Güvenliği ve başarısı ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi Başaran Keman Doğulu hakkında hayatı biyografisi ve bilinmeyen yönlerini sizler için sayfamızda Araştırdık işte detaylar.

Daha önce yayınlandığı dönemlerde izlenme rekorları kıran TV8 ekranlarının Fenomen yarışması işte Benim stilim yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.İşte Benim stilim yarışmasında her yıl olduğu gibi bu yılda izleyiciler ekran başına kilitleyecek.Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği program jüri koltuğunda Ivana Sert Uğurkan Erez Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu yer alıyor.Hafta içi hergün 15. 00 da izleyici karşısına çıkacak olan işte Benim stilim yarışması güçlü kadrosu ile ekranlara damgasını vuracak gibi duruyor.

Keman Doğulu kimdir

14 Ekim 1979 tarihinde dünyaya gelen Mersinli olan Kemal Doğulu terazi burcudur. 37 yaşında olan Kemal Doğulu duygusal bir kişiliğe sahiptir .1.78 boyunda 70 kilogram ağırlığındadır. Mersin Lisesi'ni bitirdikten sonra Urfa Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamış ardından İstanbul'da hayatını sürdürmeye başlamıştır. Kemal Doğulu birçok alanda yeteneklerini göstermiştir.Pop müzik şarkıcıları kuaförlük değişiklik ve TV programlarında jüri üyeliği yapan on parmağında on marifet olan Kemal Doğulu farklı projelerde yer almayı ihmal etmemektedir.Daha Küçük yaşlarda kuaför olmayı hayal eden ancak ailesinden destek göremeyen Kemal Doğulu 12 yaşında kuzenin yanında Kuaför çırağı olarak çalışmaya başlar .Zamanla Fotoğrafçılık ve sanatçıların İmaj manken yine üstlenen Kemal Doğulu İstanbul Nişantaşı'nda kendine ait bir kuaför salonu açmayı başarmıştı.İşte Benim stilim yarışmasında her gün jüri üyeliği yaparak izleyici karşısına çıkmaktadır.

Son Güncelleme: 12.12.2016 10:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş