23 Kasım 2016 Çarşamba 19:30
İşte Benim Stilim jürisi Uğurkan Erez kaç yaşında nereli kimdir
 TV8 ekranlarında yayınlanan işte Benim stilim yeni sezon jüri üyeleri arasında yer alan Uğurkan Erez hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamıza hazırladık .Bu sayfada Uğurkan Erez kimdir Kaç yaşındadır nerelidir gibi soruların cevabını bulabileceksiniz.

Uğurkan Erez kimdir?

Televizyon ekranlarından  tanıdığımız sempatik isim Uğurkan Erez 1954 doğumludur. 62 yaşında olan enerjik yapısı ile herkesin dikkatini çeken Uğurkan Erez işte Benim stilim yarışmasında jüri üyeliği yapmış izleyicinin beğenisini kazanmıştır.1998 yılında açtığı mankenlik ve koreografi ajansı ile medyatik bir isim haline gelmiştir.Ajansına ünlüler mankenler ve televizyon dünyasından birçok kişi talep göstermektedir.

2008 yılında akciğer kanseri teşhisi koyulan Uğurkan Erez Erken teşhis sayesinde bu hastalığını kolaylıkla atlatmayı başarmıştır.Billur Erez ismine bir kızı bulunmaktadır modacı olan Uğurkan Erez Kırklareli Lider anne ve babası Öğretmen olan tasarımcı Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olmuş olup Şişli uluslararası ilimler akademisi'ni bitirmiştir.

İşte Benim Stilim’dir. İlk önce Star TV’de Bu Tarz Benim ismi ile yayılan ve geniş bir izleyici kitlesi yakalayan bu yarışmada Kemal Doğulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüride yer alan ve haftasonları gerçekleştirilen büyük eleme gecelerinde puan veren Uğurkan Erez, haftanın bir günü bu yarışmada koltuğundaki yerini alıyor.

Şu anda İşte Benim Stilim ismi ile devam eden bu yarışma, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında sürmektedir. Özlem Özden, Nazlı Hamarat gibi birçok ünlü, medyatik isim bu yarışmadan çıkmıştır.

Son Güncelleme: 23.11.2016 19:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş