23 Kasım 2016 Çarşamba 18:10
İşte Benim Stilim Ivana Sert kaç yaşında nereli kimdir?

Ivana Sert 1981 yılında Belgrad Sırbistan da dünyaya geldi 1/67 boyunda ve 55 kilogram ağırlığında olan eski manken ve moda tasarımcısıdır.Eşi Yurdal Sert'in kendisini aldatması üzerine boşanarak Türkiye'de yaşamayı tercih eden Ivana Sert şimdilerde işte Benim stilim yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır.

Küçük yaşlarda Bale ve piyano eğitimi alsa da mankenlik yolunda ilerlemeyi tercih etmiştir.

Sırbistan'da Belgrad güzeli seçildikten sonra Türkiye'de düzenlenen Miss globe yarışmasına davet edilmiştir. Türkiye'yi çok seven ve bu ülkeye aşığım Burası ilk ülkem Sırbistan ikinci sırada diyen güzel tasarımcının bir de oğlu bulunmaktadır .birçok moda yarışmasında jüri üyesi olarak kendisine izlediğimiz ünlü tasarımcı Nişantaşı'nda açtığı Store ile ünlü markaların ürünlerini satmaktadır.

 Bugün Ne Giysem isimli programda 2 sezon jüri üyeliği yapan Ivana Sert programdaki birikimlerini bir kitapta topladı kitabın ismi bizimlesin moda kitabında önemli ipuçları   verilmiştir. Ivana Sert 2016-2017 yeni sezonda TV8 ekranlarında işte Benim stilim programında jüri üyeliği ile yarışmacıları eleme süzgecinden geçirerek isimler arasında yer almaktadır.

 

Son Güncelleme: 23.11.2016 18:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş