29 Ocak 2017 Pazar 18:42
İşte Benim Stilim haftanın finali kim elendi 29 Ocak Pazar
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından olan İşte Benim Stilim’de heyecan devam ediyor. Son olarak 29 Ocak Pazar günü haftanın final bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkan İşte Benim Stilim kim elendi sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz’ın üstlendiği İşte Benim Stilim ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Her hafta bir kişinin veda ettiği İşte Benim Stilim programı 29 Ocak Pazar günü haftanın finali ile sevenlerinin karşısına çıkıyor!

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her hafta bir kişinin veda ettiği İşte Benim Stilim’de haftanın finali heyecanı yaşanıyor. Maskeler geçidinin yaşandığı İşte Benim Stilim’de en düşük puanı alan isim belli olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

İşte Benim Stilim’de geçtiğimiz hafta Deniz Serkanova haftanın birincisi 10 bin TL kazanmıştır. Jüriden en az puanı alan 3 yarışmacı ise jüri karşısına çıktı. Esin Çelik, Aylin-Selin Erkoç ve Duygu Çevik üçlüsü arasında gergin anlar yaşandı.

Duygu ile Esin jüri karşısına çıktı. Son 2’ye kalan isimden Duygu Çevik’in gitmesine karar verildi. 29 Ocak Pazar günü elenen isim belli olduğu anda sizlerle paylaşacağız. İşte Benim Stilim'de bu hafta elenen isim Duygu oldu.

Son Güncelleme: 29.01.2017 19:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş