24 Kasım 2016 Perşembe 18:02
İşte Benim Stilim Duygu Çevik kimdir nereli
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan İşte Benim Stilim uzun zaman ardından yeni yarışmacıları ile sevenlerinin karşısında olmaya başladı. Programın öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Duygu oldu. İşte detaylar..

 

Uğurkan Erez, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş’ın jüri üyeliğini üstlendiği ve her hafta bir bölümde de Kerimcan Durmaz’ın konuk jüri üyesi olduğu İşte Benim Stilim’de heyecan devam ediyor.

Uzun bir sürenin ardından 7.sezon yarışmacıları ile birlikte yeni sezona merhaba diyen İşte Benim Stilim’in öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Duygu Çevik oldu.

Duygu Çevik kimdir?

İşte Benim Stilim’in ön planda olan isimlerinden bir tanesi de Duygu Hanım oldu. Henüz 20 yaşında olan genç yarışmacı televizyon habercilik bölümünde eğitim öğretim hayatına devam ediyor.

Çok konuşmayı sevmediğini ancak konuştuğu zamanda ise okkalı konuştuğunu belirten Duygu Çevik bu sezon İşte Benim Stilim’in en iddialı isimlerinden bir tanesi olarak dikkatleri üzerine çekti.

Hafta içi her gün saat 15.00’de yayınlanacak olan İşte Benim Stilim’in tüm yarışmacıları ise şu şekilde;

Çağla Şen, Dilara Taşkın, Dilara Kayalı, Melek Özçağan, Yağmur Gürgen, Aleyna Eroğlu, Niran Yalaz, Nazlı Ersoy, Aylin Ençok, Selin Ençok, Simay Tokatlı.

Son Güncelleme: 24.11.2016 18:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş