22 Kasım 2016 Salı 15:42
İşte Benim Stilim Çağla Şen kaç yaşında nereli sevgilisi var mı?


Sunuculuğunu Öykü serter'in üstlendiği jüri üyesi koltuğunda Nur Yerlitaş İvana Sert Kemal Doğulu ve Uğurkan erez'in yer aldığı yeni sezon işte Benim stilim yarışmasında haftada bir gün Kerimcan Durmaz da karşımıza çıkacak.

Farklı kişiliği ve tavırları ile yarışmaya renk katacak olan Kerimcan yarışmacılar hakkında fikirlerini söyleyecek.

Işte Benim stilim Aleyna Eroğlu kimdir

Güzelliği ile göz dolduran yarışmacımız Alyena Eroğlu jüri karşısında ter dökecek.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan Aleyna Eroğlu lise eğitiminin ardından İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde oyunculuk adına eğitim almıştır. Aynı zamanda Üç kadın üç kader isimli filmde de rol alan güzel yarışmacımız On parmağında on marifet olup yarışmada iddialı isimler arasında bulunmaktadır.

20 yaşında olan Aleyna Eroğlu 1 69 boyunda 43 kilogram ağırlığındadır mesleği oyunculuk ve moda olan güzel yarışmacının yaşamını Bursa'da devam ettirdiği bilinmektedir. Yılın En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünü almıştır.

İşte Benim Stilimde boy gösterecek olan Aleyna Eroğlu, hem güzelliği ile hemde tarzı ile fark yaracaktır. 21 Kasım pazartesi günü başlayacak olan İşte Benim Stilim yarışmasında, Aleyna Eroğlu’na başarılar dileriz.
 
Son Güncelleme: 22.11.2016 17:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş