02 Şubat 2017 Perşembe 21:40
İşte Benim Stilim 2 Şubat 2017 Selin - Niran Tartışması | Selin Sinir Krizi Geçirdi Programı Terketti
 İşte Benim Stilim İkizlerden Selin Ençok Niran Yalaz ile tartıştı. Birbirlerinin üzerine yürüdüğü görülen yarışmacılar güçlükle sakinleştirildi. Selin belindeki mikrofonu çıkararak yere fırlattı ve programın çekimini terketti. .İkizler ve Selin Ençok Diskalifiye mi oldu? Niran ve Selin neden tartıştı sorularının cevabı merak ediliyor.

İşte Benim Stilim İkizlerden Selin Ençok Niran Yalaz ile tartıştı

İşte Beni Stlim 2 Şubat programında Selin Ençok ile Niran Yalaz arasında tartışma çıktı. İki yarışmacı birbirlerinin kıyafetleri ve geçen hafta yaşanan eleme gününde yaşananlar ile ilgili yorumlarda bulunurken sinirler bir anda gerildi. İkizlerden Selin Ençok bir anda oturduğu yerden kalktı. Bunun üzerine Niran'da yerinden kalkarken birbirlerine doğru yürüyen ikiliyi yarışmacı arkadaşları zor tuttu.İkizler ve Selin Ençok Diskalifiye Edilecek mi?


Selin sinirlerine hakim olamadı ve bir anda yeter diyerek Niran'ın üzerine yürümek istedi. Çevredekiler Selin'i tutunca Selin belindeki mikrofon aparatını yere fırlattı. Yarışmanın jürisi de bir anda ne olup bittiğini anlayamadan Selin Stüdyoyu terketti ve programdan ayrıldı. Şimdi Selin Ençok programdan diskalifiye edilecekmi sorusu cevabını bekliyor
Son Güncelleme: 02.02.2017 21:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş