13 Aralık 2016 Salı 19:14
İstanbul'da Yarın Okullar Tatil mi İstanbul'da kar tatili yapılan okullar hangileri? 13 - 14 Aralık
İtanbulda kar yağmaya başladı! İstanbul'da Yarın Okullar Tatil mi İstanbul'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Trakya ve Marmara yoğun kar yağışı ile karşı karşıya kalacak. İstanbul'da okullar tatil edilecek mi? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! İstanbul ve ilçelerinde hangi okullarda eğitime ara verilecek? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

İstanbul'da Okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

13 - 14 .12.2016


KAR VE YAĞIŞ UYARILARI

Bugün akşam saatlerinden itibaren Orta Karadeniz'de (Samsun, Ordu ve Tokat) , gece saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz'de yer yer yoğun olmak üzere karla karışık yağmur ve kar şeklinde yağışlar görüleceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimde hafif bir örtü yapacağı tahmin edilen kar yağışlarının iç ve yüksek kesimlerde yer yer 20 cm üzeri örtü yapacağı tahmin edildiğinden ulaşımda aksamalar, buzlanma, yüksek ve eğimli bölgelerde çığ gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Başlama-Bitiş Zamanı13.12.2016 12:00- 14.12.2016 23:50 
Hadisenin Şiddeti: Yoğun Kar
Oluşması Muhtemel Riskler: Ulaşımda Aksamalar - Buzlanma - Çığ Tehlikesi

İstanbul‘da Kar Yağışı Bekleniyor! 13 Aralık Salı öğleden sonra balayacak kar yağışı sağanaklar şeklinde devam edecek. Çarşamba sabah saatlerine kadar devam edecek kar yağışının ince bir örtü yapacağı belirtiliyor. 5 Cm kadar bir örtü oluşturağı tahmin edilen kar yağışının her hangi bir aksamaya sebebiyet vermeyeceği gelen bilgiler arasında! 

İç Anadolu, Doğu Anadolu'nun Güney ve Batısında Kar Yağışı var!

Akşam saatlerinden başlayarak Kayseri Sivas ve Niğde de etkili olması beklenen kar yağışı Kahramanmaraş'ın kuzeyi, Toroslar, Amanoslar'ı etkileyecek. Kar yağışı Malatya, Erzincan, Muş, Bitlis, Tunceli, Elazığ ve Bingöl'de etkili olması bekleniyor. Yer yer 10 - 20 cm yağması beklenen kar bazı yerlerde 50 cm kalınlığına ulaşacak. 14 Aralık Çarşamba akşamına kadar devam edecek kar yağışında ulaşımda aksamalar don ve buzlanma görülebilir.
- Kar Yağışının başlama tarihi: 12.12.2016 Bitiş Tarihi: 14.12.2016 Şiddetli yoğun kar yağışı!

Hadisenin Şiddeti : Yoğun Kar
Oluşması Muhtemel : Riskler, Buzlanma, Don Olayı Ulaşımda Aksamalar

Karadenizde perşembe öğlen etkisini kaybetmesi beklenen kar yağışının görüş mesafesini düşüreceği buzlanma ve yüksek yerleşim yerlerinde çığ tehlikesine neden olacağı düşünülüyor... 

 Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Kar tatili olan iller ve okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller

Gelişmeleri an be facebook safamızdan takip edebilirsiniz.

Kar Tatili Var Mı?


Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?
Son Güncelleme: 13.12.2016 22:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş