07 Şubat 2017 Salı 13:36
Instagram Giriş- Instagram hesabı nasıl açılır? Instagram'a nasıl kayıt yapılır?
 Instagram hesabı nasıl açılır? Instagram'a nasıl kayıt yapılır? Sosyal medyada en çok kullanılan programlar arasında yer alan fotoğrafların yayınlandığı Instagram hesap haşlama işlemi nasıl gerçekleşir. Instagram'da hesap açmak ve resimleri paylaşmak istiyorsanız Instagram hesabını nasıl açılacağı yönünde hazırladığımız kolay anlatımlı sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Cep telefonu ve akıllı cihazların her geçen gün yaygınlaşması ile birlikte insanlar internet aracılığı ile fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladılar. Sosyal medyada en çok kullanılan programlarından birisi de Instagram oldu. Her geçen gün büyük kitlelere ulaşan ve kendisini geliştiren Instagram birçok kullanıcıya sahip anlık fotoğraf çekip paylaşma platformu olan Instagram'da kullanıcılar tarafından çok tercih edilmesi nedeni ile her geçen gün yenilikler yer alıyor.
Facebook tarafından satın alınan Instagram kullanıcıların kendi fotoğraflarının yayınlanmasına olanak sağlıyor. Instagram'da yeni hesap nasıl açılır nasıl giriş yapılır sorularının yanıtını sayfamızda bulabilirsiniz. Instagram açabilmek için öncelikle Microsoft hesabınızın bulunması gerekiyor. Yani Outlook Hotmail Gmail Yandex gibi hesaplarınız varsa Instagram hesap açma sayfasına girerek ad soyad bilgileri ile kolaylıkla hesabınıza oluşturabilirsiniz .

Bilgilerinizi girdikten sonra ise İnstagramı kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan linkten İnstagram hesap açma sayfasına gidebilir videodan ise İnstagram hesabının nasıl açıldığını öğrenebilirsiniz.Yeni hesap açmak için önemli olan sadece e-posta hesabınızın olması gerekmektedir.

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş