29 Ekim 2016 Cumartesi 23:45
İlker Ayrık kaç yaşında çocuğu var mı kiminle evli bilgisi


Ülkemizin başarılı oyuncuları arasında yer alan İlker Ayrık televizyon ekranlarında sunduğu yarışmalar ile de büyük beğeni topladı. Seyircinin sempatik bulduğu ve beğendiği isim İlker Ayrık hakkında merak edilenleri derledik.

İlker Ayrık kaç yaşında?

16 Ekim 1979 tarihinde dünyaya gelen İlker Ayrık 37 yaşındadır. Balıkesir’de dünyaya gelmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro bölümünden başarı ile mezun olmuştur. 2005 – 2006 sezonunda Aykut Taşkın ile beraber Pervasız Tiyatro’yu kurmuştur.

Cimri oyunu ile Kent Oyuncularına 2007 – 2009 sezonunda dahil olmuştur. Ekranlarda Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynadığı reklam filmi ile yer almaktadır aynı zamanda Star TV ekranlarında  İlker Ayrık’la Var mısın Yok Musun isimli yarışma programını sunmaktadır.

Seksenler dizisinde Çağatay karakterine hayat vermekte olan İlker Ayrık aynı zamanda Çakallarla Dans film serisinin de başrolleri arasında yer almaktadır.

Kanal D ekranlarında sunmakta olduğu Ben Bilmem Eşim Bilir programı ile büyük bir başarı elde eden İlker Ayrık, ardından İlker Ayrık’la Var mısın Yok musun isimli programı sunmaya başlamıştır.

Sunuculuğa devam eden İlker Ayrık bir yandan da film ve dizi projelerini hız kesmeden sürdürmektedir.

Sanem Ayrık kimdir?

Başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık eşi Sanem Ayrık ile orta okulda iken tanışmış ve o zamandan başlayan aşk evlilik ile taçlanmıştır. 15 Nisan 2013 tarihinde çiftin bir bebeği olmuştur. 
Yorumlar

Google+'da Paylaş