22 Ekim 2016 Cumartesi 20:37
İlişki Durumu Evli ne zaman başlayacak saat kaçta?
Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan İlişki Durumu Evli dizisi geçtiğimiz yıl ekranlara İlişki Durumu Karışık ismi ile gelmiş ve ikinci senesinde ismini İlişki Durumu Evli olarak güncellemişti.

Türkiye’nin en çok sevilen ve takip edilen dizi projeleri arasında yer alan İlişki Durumu Evli dizisinin yeni bölümü saat kaçta başlayacak merak ediliyor.

22 Ekim 2016 tarihinde dizinin yeni bölümünün yerine Show TV ekranlarında Güldür Güldür Show’un tekrar bölümünün yayınlanması seyircileri meraklandırdı.

Sosyal medyada dizisinin saat kaçta başladığına dair merak içeren yorumlar yapılması üzerine sizler için İlişki Durumu Evli dizisinin yeni bölümü saat kaçta başlayacak araştırdık.

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi İlişki Durumu Evli dizisi yeni bölümü saat 23.15’te başlayacak. Show TV ekranlarının yayın akışı programında dizinin yeni bölümünün başlama saati olarak 23.15 yazıyor.

İlişki Durumu Evli dizisi ne zaman başlıyor yeni bölüm ne zaman başlayacak şeklinde merak edilen soruların cevabı 22 Ekim 2016 yayın akışında 23.15 olarak cevaplandırılıyor.

Dizinin yeni bölümünde neler olacak seyirci tarafından merak ediliyor. Oldukça eğlenceli bir dizi olan İlişki Durumu Evli’de yeni evlenmiş eğlenceli bir çift ve onların başından geçen zorluklar konu ediniyor.

Geçtiğimiz sezon dizinin ismi İlişki Durumu Karışık olarak yayınlanıyordu ve henüz dizinin başrolleri birbirleri ile evlenmemiş oldukça karışık bir ilişki içerisindeydiler.

Bu yıl ise evlenmiş olarak yeni sezona devam ediyorlar ve son derece eğlenceli olan romantik komedi türündeki İlişki Durumu Evli dizisinin büyük bir seyirci kitlesi bulunuyor.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 21:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş