29 Ekim 2016 Cumartesi 21:31
İlişki Durumu Evli dizisi neden yok bitti mi?
Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yeni bölümleriyle cumartesi akşamları hayranlarının karşısında olan İlişki Durumu Evli dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Dizinin bu hafta yeni bölümü neden yok merak ediliyor. İşte detaylar..
 
Cumartesi akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İlişki Durumu Evli dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Berk Oktay, Seren Şirince, Serenay Aktaş gibi isimlerin yer aldığı İlişki Durumu Evli dizisinin bu hafta yeni bölümünün yayınlanmaması hayranlarını meraklandırdı.

İlişki Durumu Evli dizisi neden yok?
Show Tv’nin beğeniyle takip edilen dizileri arasında yer alan ve daha önce final yapan İlişki Durumu Karışık dizisinin devamı olarak yayın hayatını sürdüren İlişki Durumu Evli dizisinin bu haftaki bölümü yayınlanmadı.
Diziden hayranlarına kötü bir haber geldi. İlişki Durumu Evli dizisi reytinglerde istediği başarıyı gösteremediği için final yaparak ekranlara veda etti. İlişki Durumu Evli dizisi bundan böyle sevenlerinin karşısında olmayacak.

İlişki Durumu Evli Son bölüm özeti:
Dizinin yayınlanan son bölümünde otel kumpasının ardından Can ve Ayşegül arasındaki ipler gerilir. Can evi terk eder. Can’ın ardından İsmail dede ve Mete de yuvalarını terk eder . Erkekler kadınlara karşı olur ve kadınlar da kendilerini ispatlamak için geri adım atmazlar.
Can’ın evden ayrılmasını fırsat olarak değerlendiren Erkut yan villayı kiralar. Ceyda da Can’ın kaldığı Metelerin evini sık sık ziyaret eder.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş