07 Şubat 2017 Salı 20:51
İlhan Mansız ile Kavga eden Survivor Fatih Hürkan Kimdir? -Makina Mühendisi Best Model-
İlhan Mansız İle Kavga Eden Survivor Fatih Hürkan Kimdir? Fatih İlhan Mansız ile neden tartıştı? Survivor'a sonradan katılan Fatih Hürkan hangi dizi ve filmlerde oynamıştır merak ediliyor. Fatih ve İlhan Tartışmasından sonra neler olacak?

 İLHAN MANSIZ İLE KAVGA EDEN SURVİVOR FATİH HÜRKAN KİMDİR?

Survivor 2017 kadrosuna sonradan yapılan sms oylaması sonucu katılan Fatih Hürkan takım tercihi sorulduğunda ise Ünlüler takımını seçmiştir. Fatih Hürkan Survivor yarışmasına katılmadan önce birçok dizi ve filmde oyunculuk yapmıştır. Fatih Son yayınlanan bölümde İlhan Mansız ile yaşadığı kavga sonucunda Fatih Hürkan'ın kim olduğu büyük merak konusu oldu.FATİH HÜRKAN BİYOGRAFİSİ

Fatih Hürkan 1971 İstanbul Doğumludur. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Fatih Hürkan ilk olarak katıldığı Best Model yarışmasında elde ettiği derece ile adını duyurmuştur. Fatih Hürkan katıldığı modellik yarışmasında 2. lik elde etmiştir. Daha sonra ufak ufak küçük rollerle Televizyon hayatına girmiştir.

FATİH HÜRKAN İLHAN MANSIZ İLE NEDEN TARTIŞTI?

Birçok tiyatro ve dizi yapımında oynayan Fatih Hürkan aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almıştır. Almış olduğu oyunculuk eğitimi sonucunda artık başrollerde de oynamaya başlamıştır. Fatih Hürkan Survivor'a katıldıktan sonra sakin ve sessiz yapısı ile dikkat çekmiştir. Son oynadığı iletişim ödülü oyununda İlhan Mansız ile yaşadığı tartışma tam anlamı ile Survivor'a damga vurmuştur.
Survivor SMS Sonuçları için tıklayınız

Son Güncelleme: 11.02.2017 13:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş