11 Şubat 2017 Cumartesi 14:59
İki Yabancı  dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Kanal 7 ekranlarının yeni hint dizilerinden olan İki Yabancı   dizisi ülkemizde yayın hayatına merhaba dedi. Haftanın her günü yayınlanan İki Yabancı   dizisinden oyuncu kadrosu ve konusu ile ile ilgili bilgiler sizlerle!

Ülkemizde Hint dizisi furyasının lideri olan ve yayınlanan Hint dizileri ile sevenlerinin karşısına çıkmaya devam eden Kanal 7 ekranlarından yepyeni bir dizi daha geldi.

Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı İki Yabancı   dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

İki Yabancı   Genel Hikaye

Ülkenin önemli isimlerinden olan birine mensup olan Saras orta düzeyde bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı olan Kumud ile görücü usülü tanışır ve olaylar gelişir. Zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşecek olan İki Yabancı   dizisinde ikili tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanır.

Saras ise Kumud’un ailesinin ne gibi olumsuzluklar yaşayacağını umursamaz ve ayrılmak istediğini söyler. Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapma kararı almıştır.

İki Yabancı   Oyuncu Kadrosu

Jennifer Winget

Gautam Rode

Shiny Doshi

Anirudh Singh

Son Güncelleme: 11.02.2017 16:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş